Dovolená ve stanu nabírá úplně jiný rozměr! Něco takového jsme viděli jen ve filmu!

Milovníci přírody rádi stráví chvíle oddechu ve stanu nebo v kempu.

Stanovačka se od dob dávno minulých velmi změnila. Kdysi jsme potřebovali stan, který zabral polovinu kufru v autě a vážil několik desítek kilogramů. Vzpomínáte si? Dnes si stan klidně hodíme do vaku a rozbalíme prakticky kdekoli. Jsou lehké, malé a skladné. Navzdory pokroku však ani moderní stany neposkytují požadovaný komfort, jaký na dovolené chceme. Stany, které vám ukážeme, jsou něco úplně jiného. Neuvěříte vlastním očím, že se na stan stále díváte.

Celá stavba stanu je speciálně navržena tak, aby nabízela komfort nerušeného bydlení v přírodě. Svou velikostí a provedením jsou spíše vhodné než objekty k podnikání, ale varianta je mnoho. Konstrukci tvoří kvalitní dřevěné rámy spolu s pozinkovanou ocelí. Střecha je z odolného PVC, aby zvládla všechny vrtochy počasí. Takový stan vydrží venku celoročně a výrobce udává životnost 10 let.

Interiér tvořený převážně ze dřeva a přírodních materiálů umocňuje celkovou atmosféru. Teplo domova vytvářejí doplňky a vybavení. Koupelnu s masážním sprchovým koutem na „stanovačce“ jistě ocení zejména ženy. Ložnice s plnohodnotnými postelemi si zamilují všichni odpůrci karimatek a spaní na chladné zemi. Pokud je venku špatné počasí a nelze grilovat či opékat, vhod padne kuchyňský kout či krb, které jsou také součástí vybavení. Posezení před stanem v tomto případě také nabírá jiný význam. Velká a pevná terasa je jednoduše okouzlující. Navnadili jsme vás na dovolenou v takovém stanu?

Nejnovější články

- Komerční sdělení -pr článek

Další články autora