I umělci jsou jen lidé. Vybere si slovenská herečka svůj ideální byt?

I herci jsou jen lidé, kteří potřebují bydlet. Výjimkou není Vlastina Svátková, která dlouhých dvanáct let žije u sousedů v Praze. Slovenská herečka ale má pracovní aktivity iv našem hlavním městě, a proto se rozhodla, že si najde vhodný být iv Bratislavě.

Vlastina Svátková má jasnou představu o tom, kde by se její domov v našem hlavním městě měl nacházet. Preferuje centrum města nebo blízké okolí, kde by spolu s rodinou mohla strávit několik dní v týdnu. „Nehledám ale nic velkého, protože, kdyby se mnou pořád chodila rodina, na práci bych se neuměla soustředit,“ přiznává úspěšná herečka.

Chtěla by si pořídit dvoupokojový byt v novostavbě, který by měl i parkovací stání a současně nebyl daleko od centra, aby případně mohla chodit pěšky. Jasnou představu má také o ceně nemovitosti. Byt by neměl stát více než 220 000 eur, ale upravovat v něm už nic nechce.

Vlado Voštinár v pořadu Nové bydlení nabídne slovenské herečce hned několik nemovitostí. Jeden z nabízených bytů se nachází přímo u Dunaje, druhý je také situován v centru Bratislavy, ale třetí je trošku dál od centra, ale ve vychycené lokalitě Ružinov. Výhodou posledního bytu je samozřejmě cenový rozdíl, protože nemovitost není tak drahá jako byty přímo v centru Bratislavy. Karty ale zamíchá bonusová nabídka. Ta doslova vyrazí dech. Půjde o větší nemovitost, ale pro rodinu by byla ideální, dokonce by měla předzahrádku a nacházela by se v klidnější části, která by nebyla daleko od centra. Novostavba ve Slavíčím údolí zamotá hlavu i samotné herečce. Jak se nakonec rozhodne? Zjistíte v neděli v pořadu Nové bydlení v 17:55 hodin.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -pr článek

Další články autora