Jde bouře, zavřeli jsme v ložnici okno?

Díky inteligentní domácnosti získáte na tyto otázky jednoznačnou odpověď.

Už se vám někdy stalo, že byste si nebyli jisti, jestli jste zavřeli všechna okna v domě? Inteligentní domácnost vám může poskytnout jednoznačnou odpověď. Jednoduše, pohodlně, na obrazovce chytrého telefonu.

Stačí, když si na okna připevníte speciální senzory. Snímají každé otevření a také zavření a informaci posílají základnové stanici.

Podobný senzor můžete umístit i na dveře a vědět, jestli jsou otevřené.

Pohybový senzor vás zase může upozornit na nežádoucí návštěvníky během vaší nepřítomnosti. Když zaznamená pohyb, spustí poplach a upozorní vás na to zprávou v mobilu.

Váš byt či dům tak bude v bezpečí a budete vždy přesně vědět, co se děje doma. A jestli jste na něco důležitého nezapomněli.

Kontakt s domácím mazlíčkem
Speciální kamera jako součást inteligentní domácnosti zase může zprostředkovat kontakt s domácím mazlíčkem během vaší nepřítomnosti. Nejen, že uvidíte, co právě vyvádí, ale díky zabudovanému mikrofonu umíte se zvířátkem i komunikovat.

Inteligentní domácnost toho ale ví mnohem víc. Na nehody v kuchyni vás umí upozornit kouřový senzor, který je schopen detekovat nejen kouř, ale také CO2. Chytrá zásuvka vám zase spočítá spotřebu energie připojeného zařízení a umožní vám i na dálku – přes mobil – vypnout nebo zapnout spotřebiče

Pokud je to málo, můžete využít také inteligentního osvětlení. Přizpůsobí se vašim potřebám, navodí tu správnou atmosféru a stane se ideálním společníkem pro romantický večer i pohodové sledování televize.

Zapojení zvládne každý
Zapojení celého systému také není problém. Stačí postupovat podle přehledných kroků na obrazovce mobilu. Zvládne to úplně každý. A pokud by se vám do toho přece jen nechtělo, vše pro vás může připravit odborný technik.

Vyzkoušejte inteligentní domácnost Magenta SmartHome od Telekomu.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -pr článek

Další články autora